Grozā ir 0 preču
Latviski   По-русски
Par mums
„Pludmale" - tā ir saulaina pasaule - balto smilšu ielokā, kur ikviens cilvēks var izbaudīt karstos saules pieskārienus, vēja siltās šalkas un vienkārši izbaudīt to, ko vēlas katra cilvēka sirds!!!

Sauļošanās Centrs „Pludmale" savu darbību uzsāka 2005. gadā, iepazīstinot savus jaunos klientus ar pirmo Sauļošanās Centru Jelgavā. Jau pirmajā dienā salona klienti bija apmierināti ar jauku personālu, perfektu iedegumu un salona kvalitāti - kura nav mainījusies vēl līdz šim brīdim, un tiek noturēta līmenī katrā sauļošanās centrā.

Uz doto brīdi Sauļošanās Centrs „Pludmale" savus klientus laipni uzaicina apmeklēt sauļošanās centrus: Rīgā,  Ķekavā, Salaspilī un Tukumā. Sauļošanās Centrs arī turpmāk turpinās aktīvi attīstīt savus sauļošanās centrus; tā kā arī Jūs savā iemīļotajā pilsētā drīz varētu sagaidīt saulainu uzaicinājumu apmeklēt mūsu salonu.

Katrā Sauļošanās Centrā „Pludmale" ir Latvijas sauļošanās un solāriju asociācijas apliecinājums. LSSA par Sauļošanās Centru „Pludmale" apliecina: solāriju lampu drošumu; regulāras tehniskas pārbaudes; solārijus, kas atbilst ES normām; profesionālu solāriju kosmētiku; apmācītu personālu.

Sauļošanās Centrs „Pludmale" saviem viesiem sniedz - labsajūtu; profesionāla konsultāciju; kvalitāti; perfektu iedegumu; higiēnu un vienkārši fantastisku brīdi vienīgi un tikai Jums!

Kāda ir atšķirība starp skaistumkopšanu salonu un Sauļošanās Centru „Pludmale"?

  • Apmeklējot Sauļošanās Centru Jūs skaidri ziniet, kādus pakalpojumus Jums var piedāvāt šis salons
  • Apkalpošana - Individuāla pieeja katram klientam, zinoši darbinieki
  • zstrādāta atlaižu sistēmas programma
  • Lojalitātes programmas, katra klienta vēlmēm
  • Regulāras mārketinga aktivitātes
  • Solāriju iekārtu UV lampu regulāra „atjaunošana", lampu nolietojumu ilgumu Jūs variet palūgt salona administratorei;
  • Vienmēr tīras, mājīgas telpas
  • Galvenais, apmeklējot mūsu salonu Jūs iegūsiet neaizmirstams iedegumu, un labu noskaņojumu!

 

Mūsu „Pludmales" klients ir zelta vērts!
SIA "SC PLUDMALE"
Latvija, Rīga, Ilūkstes iela 53A-8
Tel: 67790615; Fax: 67790427
E-mail: info@pludmale.lv
Top.LV

Copyright © 2008 "PLUDMALE"