Grozā ir 0 preču
Latviski   По-русски
Solāriji
* Ergoline Prestige 1100 
Ko vēl vairāk Jūs varētu vēlēties! Maksimāli intensīvs iedegums, jauna sejas lampu sistēma, augstas kvalitātes plecu sauļotāji, individuāla ķermeņa ventilācija un Aqua Fresh & Aroma funkcija papildus atsvaidzinošam piedzīvojumam.
...Izbaudi mirkli...


* Ergoline Esprit 770

Izteiksmīgas krāsas un elegance nosaka tempu - Esprit 770!
Šis lieliskais solārijs ir aprīkots ar: plecu lampām - ar efektīvu Ultra Performance tehnoloģiju ideāli vienmērīgam iedegumam, Climatronic vienmērīgai temperatūrai visa sauļošanās seansa laikā un Aqua Fresh & Aroma funkcija papildus atsvaidzinošam piedzīvojumam.


* Ergoline Excellence 800

Komforts un ērtības jebkurā aspektā. Labi pārskatāmais vadības panelis ar paskaidrojošiem simboliem nodrošina vieglu solāriju vadību. Climatonic un Aqua Fresh & Aroma sniedz atsvaidzinošu sauļošanās seansu. Īpaša atpūta ikvienam!


* Ergoline Excellence 700

Komforts un ērtības jebkurā aspektā. Labi pārskatāmais vadības panelis ar paskaidrojošiem simboliem nodrošina vieglu solāriju vadību. Climatonic un Aqua Fresh & Aroma sniedz atsvaidzinošu sauļošanās seansu. Īpaša atpūta ikvienam!


* Ergoline Open Sun 550

Futūristiski veidotais Ergoline Open Sun 550 dizains liks ikvienam justies kā braucot ar kabrioletu. Klasiskā zema spiediena tehnoloģiju apvienojumā ar A.R.T. - progresīvo atstarojošo tehnoloģiju dziļam intensīvam iedegumam tieši sejas un dekoltē zonā.


* Ergoline Advantage 400 TP

Surround Tan tehnoloģija un VIT filtra stikli sejas zonā nodrošina dziļa, noturīga iedeguma veidošanos. Fascinējošais dizains ar dzīves stila motīviem un izgaismotu paneli īpaši piesaista uzmanību.


* Ergoline Classic 400 IQ

Surround Tan tehnoloģija un VIT filtra stikli sejas zonā nodrošina dziļa, noturīga iedeguma veidošanos. Šis solārijs ir papildus aprīkots ar IQ sensoru, kurš nodrošina individuālu sauļošanos programmu atbilstoši Jūsu ādas jūtīgumam. Fascinējošais dizains ar dzīves stila motīviem un izgaismotu paneli īpaši piesaista uzmanību.

 

* Ergoline Lounge
nodrošina sauļošanos jaunā dimensijā - ar izgaismotu dzīves stila motīvu un nebijušu sauļošanās piedzīvojumu. Šī ir novatoriska koncepcija, kas patiks ikvienam. Integrētā pārģērbšanās kabīne ir aprīkota ar visu nepieciešamo, kas padara pārģērbšanos īpaši ērtu: apgaismotu spoguli, sēdekli, drēbju pakaramajiem un apavu nodalījumu..

 

* Ergoline Advantage 350 TP
raksturo izsmalcinātas krāsu kombinācijas un efektīvas formas. Šīs iekārtas raksturojums ar iespaidīgu sauļošanās jaudu, ergonomiski veidotu akrila pamatni un ventilatoru galvgalī un kājgalī uzstāda standartus šajā kategorijā.

SIA "SC PLUDMALE"
Latvija, Rīga, Ilūkstes iela 53A-8
Tel: 67790615; Fax: 67790427
E-mail: info@pludmale.lv
Top.LV

Copyright © 2008 "PLUDMALE"